15 januari 2024

Bezoek aan Erfgoedlokaal Haren

Uitstapje; ‘Samen Pres(en)teren we Meer’

Donderdag 29 februari willen we s’morgens gezamenlijk een bezoek brengen aan het Heemlokaal Haren.

‘Erfgoedlokaal Haren ons dorp’ brengt in het Erfgoedlokaal aan het Kerkplein 6 te Haren een nieuwe tentoonstelling met als thema: ‘Samen Pres(en)teren we Meer’. Met deze nieuwe tentoonstelling brengt het Erfgoedlokaal iets unieks. Namelijk de állereerste samenwerkingstentoonstelling van verschillende Heemkundekringen in de regio. Een unieke kans om naast de presentatie van Erfgoedlokaal Haren ons dorp, ook de presentaties te zien van de regio. Wie door de tentoonstelling loopt, geniet van een regioreis ‘terug in de tijd’. Waarin ze wonen, werken en leven. Foto’s aan de wand en filmbeelden in ‘de huiskamer’ voorzien deze tentoonstelling van een extra dimensie. Opmerkelijk deze keer is een nieuwe presentatie van foto’s van de hand van Daan Scholte, gemaakt in de periode 1940 – 1960, van de deelnemende Heemkundeverenigingen.

 

Verzamelen 29 februari om 9:30 uur bij de Maashorst Megen met auto of fiets(Indien mogelijk met elkaar meerijden)

Maximaal 14 personen!

De kosten voor entree incl. 2x koffie en gebak bedragen 6 euro per persoon.

Opgeven bij onze secretaris (Schoolstraat 10) of bij Rein van Hoorn; het bedrag daarbij meteen afrekenen.